فصل اول تورنومنت گیم ریجن !

بالاخره پس از ثبت نام 22 تیم برای فصل اول مسابقات گیم ریجن گروه بندی ها و زمان بندی مسابقات انجام شد که به اطلاع شما دوستان عزیز میرسانیم. توجه داشته باشید که برای اطلاعات بیشتر در کانال Telegram.me/GameRegioniR عضو باشید. همچنین قوانین مسابقات را از طریق صفحه ی قوانین به صورت کامل مطالعه نمایید. در صورت وجود ابهام و یا سوال ، از طریق بخش تیکت و یا پشتیبانی آنلاین سوالات خود را مطرح نمایید. با تشکر.



بازی های گروه اول

یکشنبه 7/9
K.O.D    v.s   L.M.V              ساعت  19/30
Sakeet   v.s   Last King        ساعت  18
سه شنبه 9/9
K.O.D   v.s   Last King         ساعت 18
Sakeet    v.s   L.M.V            ساعت  19/30
چهارشنبه 10/9
K.O.D   v.s   Sakeet            ساعت 19/30
Last King    v.s  L.M.V         ساعت 18
 .................................

بازی های گروه دوم

یکشنبه 7/9
Axe of GOD    v.s    Tik    ساعت  19/30
Unity     v.s    P.home      ساعت  18
چهارشنبه 10/9
Unity      v.s    Tik                  ساعت   18
P.home v.s  Axe of GOD       ساعت    18    
شنبه 13/9
Axe of GOD      v.s     Unity      ساعت 19/30
P.home         v.s       Tik           ساعت 18
.................................

بازی های گروه سوم

دوشنبه 8/9
No Soad     v.s    TBD              ساعت  19/30
WF        v.s     OGkush             ساعت  18
پنج شنبه 11/9
No Soad      v.s    WF                ساعت 18
TBD    v.s   Infinity Light           ساعت 18
جمعه 12/9
OGkush        v.s       TBD         ساعت 19/30
شنبه 13/9
No Soad v.s  Infinity Light       ساعت 19/30
WF       v.s     TBD                   ساعت 18
دوشنبه 15/9
Infinity Light    v.s      WF        ساعت 18
NO soad     v.s      OGKush     ساعت 19/30            
سه شنبه 16/9
Infinity Light  v.s    OGkush    ساعت 19/30
.................................

بازی های گروه چهارم

دوشنبه 8/9
Storm       v.s     Hex.Gaming               ساعت   18
Agha Bozorg       v.s          Isengard    ساعت  19/30
پنجشنبه 11/9
Hex.Gaming        v.s      Agha Bozorg    ساعت 19/30  
Isengard        v.s                 Storm         ساعت 18     
جمعه 12/9
Isengard        v.s        Hex.Gaming    ساعت 18      
Storm        v.s       Agha Bozorg        ساعت 19/30    
.................................

بازی های گروه پنجم

یکشنبه 7/9
Gil     v.s    S.N.K                     ساعت 19/30
سه شنبه 9/9
Night Watch   v.s       Nox        ساعت 18 
Gil   v.s  Sam Daran                ساعت 19/30
پنجشنبه  11/9
Gil   v.s     NightWatch             ساعت 19/30
جمعه 12/9 
Gil     v.s        Nox                    ساعت 18
Night Watch  v.s     S.N.K        ساعت 18         
شنبه 13/9
Sam Daran   v.s     S.N.K        ساعت 18
یکشنبه 14/9
Night Watch   v.s     Sam Daran   ساعت 19/30    
Nox    v.s              S.N.K               ساعت 18
دوشنبه 16/9
Nox    v.s     Sam Daran               ساعت 18          

آیا این پاسخ مفید بود؟

 چاپ این مقاله

خوانده شده

انواع آیتم های DOTA 2

 با وجود آیتم های زیادی که در دنیای DOTA 2 وجود دارد این سوال برای هر کسی ممکن است به وجود آید که...

قوانین عمومی مسابقات DOTA 2

قوانین عمومی مسابقات :داور های مسابقات از بین بازیکنان با تجربه انتخاب شده اند، تمامی تصمیمات...